Mlýn na dobré vodě

Proč si nas vybrat na svatbu?

Naše místo ve své kategorii je v Praze neopakovatelné (pozemek cca 7500 m² s potokem, sádky pro čerstvé ryby, 100 let starými stromy, 400 let starým mlýnem kombinovaným s moderní architekturou, 450 m² venkovní terasou, 12 m širokým schodištěm pro cca 150 fotících se hostů, 7 m vysokým stropem v sále…)

Díky zajímavému prostoru se u nás budete dobře cítit se svatbou s třiceti, tak i s dvě stě hosty.

Hostina

Zajistíme slavnostní hostinu i raut podle Vašich představ. Garantujeme nezapomenutelný gastronomický zážitek.

Obřad

Uspořádáme pro Vás obřad civilní, církevní nebo jen symbolický, případně i obřad uzavření registrovaného partnerství.

Svatba na klíč

Zařídíme vám vše od A do Z a vy se nemusíte o nic starat. Užijte si svatební den naplno a bez starostí.

Výzdoba

Zajistíme výzdobu podle Vašich přání, aby Vaše svatba v vypdalo opravdu dokonale. Spolupracujeme s nejlepšími dodavateli na trhu. Máme i vlastní dekorace.

Místo

Obřad může být pod širým nebem v naší zahradě, nebo v našich vnitřních prostorách. Krásné lokality jsou také v dochozí vzdálenosti na loukách sousedící s Botičem.

Dodavatelé

Mimo hostiny a obřadu zajístíme hudbu, svatební dort, výslužku pro hosty, květinový servis, kadeřníka, vizážistu, fotografa, svatební video, zábavu pro děti a koordinátora.

Gastronomie Mlýn na dobré vodě

Připravíme svatební hostinu jako pro královskou rodinu

Prožijte se svými blízkými nezapomenutelný gastronomický zážitek. Připravíme pro vás bohaté svatebním menu o několika chodech. Náš špičkový tým profesionálů se zkušenostmi z nejlepších zahraničních a českých restaurací nabízí také jedinečný svatební raut. Nesmíme zapomenut na oblíbené grilování na dřevěném uhlí včetně čerstvých ryb z našich sádek.

Mlýn na Dobré vodě je jedinečné svatební místo z mimořádným gastronomickým zážitkem.

Kapacita

Kapacita našeho místa je až 300 osob pro raut, 200 osob pro hostinu, z toho 150 osob ve vnitřních prostorách. Rádi pro Vás zorganizujeme svatbu, obnovení manželského slibu, žádost o ruku.

Venkovní plochy

Naše místo ve své kategorii je v Praze neopakovatelné. Pozemek cca 7500 m² s potokem, sádky pro čerstvé ryby, 100 let starými stromy, 400 let starým mlýnem kombinovaným s moderní architekturou, 450 m² venkovní terasou, 12 m širokým schodištěm pro cca 150 fotících se hostů

Čerstvé ryby a skvělé víno

Náš špičkový tým profesionálů se zkušenostmi z nejlepších zahraničních a českých restaurací nabízí také jedinečný svatební raut. Nesmíme zapomenut na oblíbené grilování na dřevěném uhlí včetně čerstvých ryb z našich sádek. K dobrému jídlo neodmyslitelně patří i výborné víno. Jsme mimo jiné i významným dodavatelem kvalitních zahraničních vín za velmi přijatelné ceny.

Naše adresa

Na Dobré vodě 39, 104 00, Praha 10